Elektromechanika Suwałki - Warsztat samochodowy Suwałki

Auto serwis Gorilla Garage to warsztat samochodowy Suwałki zajmuje się również elektromechaniką i szeroko pojętą diagnostyką komputerową. Doświadczona i wyszkolona kadra, która zdobywała doświadczenie w zagranicznej Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Obecnie produkowane samochody są wyposażone w wiele komponentów elektronicznych. Nawet w samochodach niższych klas znajduje się wiele modułów sterujących. Powoduje to, że obecnie diagnostyka nie może opierać się wyłącznie na metodzie organoleptycznej czy wykonywaniu prostych testów. 

Jako nowoczesny warsztat posiadamy narzędzia niezbędne do przeprowadzenia procesu diagnostyki elementów sterujących i wykonawczych nowoczesnych samochodów.

Pracujemy na najnowszym systemie diagnostycznym firmy Hella Gutmann, posiadamy również dostęp do aktualniej dokumentacji technicznej czołowych producentów samochodów takich jak Gruba VAG, HONDA, Grupa FIAT, HYUNDAI, TOYOTA, Grupa PSA posiadamy certyfikowany dostęp do dokumentacji serwisowej, technicznej oraz danych aktualizacyjnych np. aktualizacja sterowników. Posiadamy również dostęp do PassThru w/w. producentów.

Oprócz nowoczesnego komputera diagnostycznego proces diagnostyki wspomagamy oscyloskopem warsztatowym, który obrazuje rzeczywiste sygnały m.in z czujników. Dzięki temu widzimy rzeczywisty sygnał który generuje czujnik i jak go widzi sterownik.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny jest przydatny w procesie diagnostyki nowoczesnych systemów elektronicznych. Jednak jest bezużyteczny bez odpowiedniej wiedzy i ciągłego doskonalenia i rozszerzenia wiedzy. W związku z tym cały czas uczestniczymy w szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zapraszamy więc na kompleksową diagnostykę do Auto Serwis Gorilla Garage Suwałki.

O nas

Gorilla Garage – Mechanika pojazdowa Suwałki, Elektromechanika Suwałki, Wymiana opon Suwałki

ul. Reja 46D lok. 2 16-400 Suwałki

Tel: 729-979-885 biuro@mechaniksuwalki.pl

Social Media